کمک کوچکی به شما در خانه | رایانه کوچک رایادو برای دونفر

نینجا رایادو

رایانه کوچک رایادو ، کامپیوتر کوچکی با نام رایادو را می‌توانید در اختیار داشته باشید تا همه خانواده آن را دوست داشته باشید. اگر یک همسر هستید و در خانه نیاز به استفاده هم‌زمان از رایانه با سایر اعضای خانواده دارید. به طور مثال در زمان یکسان فرزند دلبندتان نیاز به بازی کردن دارد در حالی که شما در همان زمان نیاز به انجام امور کاری و تجارت خود دارید.

دیگر نیازی به خرید دو کامپیوتر در خانه ندارید.

رایانه کوچک رایادو آماده است تا همان‌طور که فرزند عزیزتان نیاز به انجام تکالیف خود دارد، شما را در انجام کارتان یاری کند. داشتن یک کامپیوتر حرفه ای برای دو نفر حق شماست.

نصف کردن کامپیوتر با شمشیر

نینجا رایادوشاید از دید یک کودک 3 ساله به نظر برسد که کیس کامپیوتر قدیمی موجود در خانه توسط جادوگر ها کوچک شده یا اگر فرزندتان 6 سال داشته باشد احتمالا می گوید کامپیوتر را با شمشیر نصف کرده اند و تازه دو نفر می توانند از آن استفاده کنند. نهایتا حتی برای شما هم این محصول عجیب و جذاب است.
جدا از همه چالش هایی که ممکن است در مورد رایادو بعنوان دو رایانه در خانه و چگونگی امکان آن داشته باشید.
این امکان در اختیار شماست تا با خرید رایادو دو رایانه نخرید تنها کافی ست بسته به نیاز خود یکی از محصولات رایادو را انتخاب کنید. بی شک می توانید برای انتخاب درست از ما مشاوره رایگان دریافت کنید.

زمان خانوادگی جدید، تعاملی بین کار و زندگی

زمانی که نیاز است با هم بهتر از کامپیوتر استفاده کنیم. در گذشته یا می بایست دو کامپیوتر جدا خریداری می کردید و یا می بایست منتظر می ماندید که بتوانید از کامپیوتر استفاده کنید.

“من مهندس معماری ام و دخترم 5 سال داره. دختر شیرین و دلبندم، با توجه به سنش و علاقه شخصی اش به بازی های کامپیوتری، همیشه به دنبال نشستن پشت میز کار منه تا بازی کنه. از طرفی کامپیوتر من هم پر از طرح و نقشه و برنامه های مورد نیازم مثل اتوکد، تری دی مکس، رویت و آرشیکد هست و باید پروژه هامو پیش ببرم. اما دخترم منو کلافه کرده و همیشه می خواد بازی کنه. براش قوانین سخت گیرانه ای در نظر گرفتم. با این وجود می دونید سخت گیری کارساز نیست.
تا اینکه همسرم تبلیغات اینستاگرامی رو برام فرستاد گفت: این کلیپ رو ببین! بررسی کن شاید جای خرید یک کامپیوتر جدا برای دخترمون این کامپیوتر مناسب باشه. کلیپ رو دیدم و مثل همیشه سرچ کردم تا ببینم رایادو چیه؟
من 3 ماهه که رایادو خریدم، علاوه بر اینکه می‌تونم کارهای خودم رو جدا انجام بدم دخترم و همسرم هر زمان خواستن بازی، فیلم و کارتون می‌بینن و انجام میدن و کاری به کار من هم ندارن.”

تا اینجا دیدیم که شعبده ای در کار نیست و حتی در میان همکارانمان شخصی با شمشیر سامورایی نیست که بتواند یک کامپیوتر را قطعه قطعه و کوچک کند، و یا بتواند بین دو نفر تقسیم کند.

شروع کار با رایانه کوچک رایادو!

تا اینجا متوجه شدیم که رایادو سخت افزاری قدرتمند است که امکان اتصال دو کاربر را به صورت هم زمان و مستقل از یک کیس فراهم می کند.
بدون فن کار می‌کند، بنابراین عمر باتری بسیار طولانی است. قادر است بدون اینکه لحظه‌ای سرعت و عملکرد سیستم شمارا پایین بیاورد تا هر وقت که دوست داشته باشید برای شما کار کند!
هنگامی‌که تعداد کاربران بالا می‌رود سرعت و دقت انتقال اطلاعات با خطا مواجه می‌شود. محصول رایادو این امکان را برای شما فراهم می کند تمامی اطلاعات در یک سیستم ذخیره کرده و سطح دسترسی به هر کاربر را مشخص کنید.
برای شروع کار با این فناوری جدید تنها لازم است به تعداد کاربرانی که می‌خواهید به سیستم وصل شوند، موس و مانیتور تهیه کنید و سخت افزارهای هر کاربر را به رایادو وصل کنید!

 

دانلود pdf مقاله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *