معرفی رایادو

معرفی رایادو

در این مقاله قصد داریم رایادو را به شما معرفی کنیم و بگوییم رایادو چیست؟
شاید رایادو برای‌تان واژه جدیدی باشد و آن را تا به حال نشنیده باشید یا اگر به گوشتان خورده باشد نمی‌دانید که دقیقا چیست.
ابتدا به معرفی رایادو بپردازیم.
رایادو محصولی است در حوزه فناوری اطلاعات، برای درک درست از این محصول که بدانیم چیست و چه کاری برای ما انجام می‌دهد به بررسی واژه رایادو می‌پردازیم.
کلمه “رایادو” برگرفته از دو واژه “رایانه” و “دو” می باشد، یعنی یک رایانه برای دو نفر.
منظور ما از دو تنها عدد دو نیست بلکه اشاره به بیش از یک عدد را می‌خواهیم نشان دهیم. چرا که مهم‌ترین ویژگی رایادو استفاده چند کاربر از یک محصول است.

معرفی رایادو

انواع رایادو

رایادو در دو نوع متفاوت دوکاربره و شش کاربره تولید می‌شود که نوع دوکاربره آن با نام رایادو و نوع شش کاربره آن با نام رایادو پرو شناخته می‌شود. شما می‌توانید این محصول را متناسب با نیازتان و نوع کسب و کار خود و حرفه‌ای که در آن فعالیت می‌کنید خریداری کنید. رایادو دستگاهی است که می تواند جایگزین چندین کیس شود و چند کاربر با کاربری‌های متفاوت بطور هم‌زمان از آن استفاده کنند. این محصول حاصل تلاش‌های شبانه ‌روزی جوانان و نخبگان ایرانی است که توسط شرکت رایادو به گرد هم آمده‌اند تا بتوانند این محصول ارزشمند را در اختیار شما قرار دهند. همان گونه که خودتان اطلاع دارید به علت تحریم‌ها علیه کشور ایران وارد کردن هر قطعه به ویژه تجهیزات مربوط به تکنولوژی و زیرساخت‌های IT بسیار هزینه بر است. متخصصین ما زمان زیادی را برای طراحی و تولید این محصول گذاشته‌اند تا بتواند در عرصه IT  کمک قابل‌ توجهی به افراد و انواع مجموعه‌ها و سازمان‌ها بکنند. با توجه به ایرانی بودن محصول بدون نگرانی و دغدغه از بالا و پایین بودن قیمت دلار می‌توانید آن را تهیه کنید. رایادو محصولی بسیار کاربردی است که می‌تواند مزایای زیادی در اختیار خریداران قرار دهد.

رایادو کجاها کاربرد دارد؟

شما می‌توانید از رایادو در منزل شخصی خود استفاده کنید. با توجه به این که امروزه بسیاری از افراد در خانه با رایانه شخصی کار می‌کنند، دانشجو و دانش‌آموزانی هستند که برای انجام فعالیت‌های خود به رایانه نیز دارند، بچه‌ها و حتی بزرگانی که از رایانه برای سرگرمی و گیمینگ  استفاده می‌کنند، باید بگوییم اگر دو نفر همزمان در خانه به رایانه نیاز داشته باشند نمی‌توانند کر خود را انجام دهند و باید یک نفر منتظر دیگری باشد تا کارش به اتمام برسد. هم‌چنین هزینه فراهم کردن دو کامپیوتر برای بسیاری از خانواده‌ها دشوار است اما با استفاده از رایادو بسیاری از مشکلات از این قبیل به آسانی حل می‌شود.

معرفی رایادو ویژگی‌های آن

چگونگی کارکرد رایادو

در معرفی رایادو به چگونگی کارکرد آن می‌پردازیم. نرم افزاری که بر روی این محصول قرار دارد امکان چند کاربره بودن را فراهم می‌کند. کاربران متفاوت بدون این که در کار یک‌دیگر دخالت داشته باشند می‌توانند هم زمان بدون وجود هیچ مشکلی از رایادو استفاده کنند. با استفاده از رایادو دیگری نیازی به کیس‌های متعدد ندارید. کافی است شما بعد از خرید رایادو به تعداد کاربران موس و مانیتور و کیبورد اختصاص دهید. و یا هر سخت افزاری که کاربر نیاز دارد را به رایادو متصل کنید.

معرفی رایادو

رایادو هم چنین نرم‌افزارهای ویژه‌ای را ارائه می‌دهد برای اطلاع از ویژگی‌آن‌ها به صفحه محصولات مراجعه کنید.

دانلود pdf معرفی رایادو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *